Letnia czytelnia na dziedzińcu biblioteki

28 lipca, 2021

Letnia czytelnia działa przy sprzyjającej pogodzie, od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 18.30 i w soboty od 8.30 do 12.30
Dysponujemy piętnastoma leżakami, które zdobi logo biblioteki oraz dwoma kompletami mebli tj. dwa stoliki i osiem krzeseł wyłożonych wygodnymi poduchami.
Dodatkowo dziedziniec zdobi piękna katalpa posadzona w ogromnej donicy.

Z przyjemnością informujemy, że zarówno leżaki jak i te dwa zestawy mebli ogrodowych oraz donicę zakupiliśmy za pieniądze otrzymane z Funduszu Sołeckiego Sołectwa Opatówek.
Dziękujemy wszystkim, którzy na zebraniu sołeckim poparli nasz pomysł.

Pragniemy dodać, że będziemy stale zabiegać o podnoszenie komfortu przebywania na dziedzińcu oraz jego estetyki. Mamy już kilka pomysłów...

Pamiętajcie, że jak w każdej szacownej czytelni, także i u nas obowiązują pewne zasady, o których można przeczytać w Regulaminie korzystania z letniej czytelni na dziedzińcu biblioteki