Powrót do macierzy - spotkanie z Krystyną Velkovą

19 sierpnia, 2021

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Krystyną Velkovą, które odbędzie w naszej bibliotece
w czwartek 26 sierpnia 2021 r. o godz. 17.00.
Spotkanie będzie poświęcone piątej książce Krystyny Velkovej pt. "Powrót do macierzy".

Krystyna Velkova jest związana z Cienią Młyn i ziemią kaliską.
Z wykształcenia geograf, z wielką pasją bada przyrodę i dzieje swoich rodzinnych stron.
W czwartek zabierze nas w czasy powstania osad Opatówek i Cienia Młyn oraz pokaże związki między tymi miejscowościami. Przedstawi dane prześledzonych szczegółowo przez siebie, a mało znanych dokumentów z okresu pierwszych wieków polskiej państwowości.

Wydarzenie organizujemy wraz z Wydawnictwem Edytor Sławomira Woźniaka z Kalisza.

Zainteresowani będą mogli zakupić książkę naszego gościa i oczywiście uzyskać autograf.

Wstęp wolny!