200 lat mostku w Opatówku

16 października, 2024

Regulamin akcji

#200latmostkuwopatowku

- zrób sobie zdjęcie z mostkiem w Opatówku w tle (powinien być widoczny co najmniej fragment mostku, który pozwoli na jednoznaczną identyfikację miejsca)

- zdjęcie zamieść na swoim profilu Facebook opatrzone hashtagami #200latmostkuwopatowku #bibliotekaopatowek

- zrób ustawienia prywatności posta ze zdjęciem na „publiczne”

- Twoje zdjęcie udostępnimy na profilu FB naszej biblioteki w Opatówku

- zdjęcie nie może być efektem montażu lub działalności sztucznej inteligencji. Dozwolone jest kadrowanie.

- wśród osób, na których profilu FB zostanie zamieszczone zdjęcie z mostkiem rozlosujemy 3 vouchery do salonów sieci Empik o wartości 200 zł każdy oraz fajne gadżety biblioteczne.

- wzięcie udziału w zabawie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku oraz imienia i nazwiska autora zdjęcia, osób widocznych na zdjęciu, a w przypadku niepełnoletnich – ich rodzica lub opiekuna przez naszą bibliotekę.

- czekamy na zdjęcia z mostkiem do 31.12.2024 r.