Logo Biuletynu Informacji Publicznej biblioteka@opatowek.pl + 48 510 456 021

Detektywi w akcji

13 lipca, 2022

Regulamin Nocy w bibliotece - Detektywi w akcji 

Zajęcia dla dzieci w wieku 8-11 lat

Początek 28.07.2022 r. o godz. 18.30

Zakończenie 29.07.2022 r. o godz. 7.30


 • Organizatorem jest Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów ul. Kościelna 15, 62-860 Opatówek.
 • Noc w bibliotece skierowana jest do dzieci, które są czytelnikami biblioteki w Opatówku w przedziale wiekowym 8-11 lat.
 • Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie dziecka/dzieci telefonicznie + 48 510 456 021, 62 76 18 209 lub osobiście w bibliotece w Opatówku, ul. Kościelna 15 – liczba osób jest ograniczona. Osoba dorosła (rodzic/opiekun prawny) zapisuje tylko swoje dzieci.
 • W zabawie mogą wziąć udział dzieci, które dostarczą pisemną zgodę rodziców i nie mają żadnych przeciwskazań zdrowotnych. Zgody są  do pobrania w bibliotece.
 • Mile widziany strój i akcesoria wskazujące na osobę detektywa.
 • Każde dziecko powinno przyjść do biblioteki po kolacji.
 • Należy zabrać ze sobą wodę/napój (nie więcej jak 0,5l)  oraz odpowiedni ekwipunek: latarka, karimata, śpiwór, poduszeczka i strój do spania stosowny do aktualnej pogody.
 • Każde dziecko musi zostać zabrane przez osobę dorosłą następnego dnia – 29 lipca, punktualnie o godz. 7.30.
 • Podczas pobytu w bibliotece dzieci zobowiązują się słuchać prowadzących zajęcia, zachowują się grzecznie i odpowiedzialnie.
 • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wezwania rodzica nawet w godzinach nocnych.
 • Prosimy o nie zabieranie ze sobą słodyczy oraz pieniędzy, telefonów komórkowych, tabletów, aparatów fotograficznych, itp.
 • Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione lub zgubione w czasie zajęć.
 • Każdy rodzic/opiekun prawny udziela pisemnej zgody na nieodpłatne, wielokrotne wykorzystywanie zdjęć z wizerunkiem swojego dziecka bez konieczności każdorazowego ich zatwierdzania. Zgoda obejmuje wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie wykonanych zdjęć wyłącznie w celu zgodnym z niekomercyjną działalnością prowadzoną przez Organizatora, do promocji Biblioteki.

Telefon kontaktowy do biblioteki: 510 456 021,  62 76 18 209

Zapisanie dziecka na wydarzenie, wymaga podpisania zgody o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka     ………..………………………………………………

                                                                                      (imię i nazwisko dziecka)

w zajęciach organizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Braci Gillerów w Opatówku „Detektywi w akcji” - zajęcia literacko‑plastyczne, początek godz. 18.30 (czwartek) 28.07.2022r – koniec 7.30 (piątek) 29.07.2022r. oraz na wyjście poza teren biblioteki.

Wyrażam zgodę na publikację zdjęć z wizerunkiem mojego dziecka wykonanych podczas zajęć, (wyłącznie do promocji biblioteki).

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminami  biblioteki oraz, że dziecko po zakończonym spotkaniu zostanie odebrane przez rodzica/opiekuna lub osobę upoważnioną.  


 ….………………………………………….    …………………..………………………………….
(imię i nazwisko osoby upoważnionej)    (Czytelny podpis i telefon rodzica/opiekuna)


Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityka dotycząca plików cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu