Ferie w bibliotece 2023

23 stycznia, 2023 (zaaktualizowano:24 stycznia, 2023)

Zapraszamy na ferie w bibliotece.

I tydzień: 31 stycznia i 2 lutego w godz. 11.00-13.00 - TikTok, fimy, książki i dobre obyczaje w Internecie - zajęcia dla dzieci w wieku 10-12 lat.
Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w naszej bibliotece. Dwa dni zajęć stanowią całość, prosimy o zgłaszanie dzieciaków, które mogą wziąć udział w obu częściach.

II tydzień: 7 i 9 lutego w godz. 11.00-13.00 - wspólne budowanie z klocków Lego.
Konkurs na model z klocków LEGO dla wszystkich, nawiązujący do tematyki dowolnej książki.
Jeżeli nie masz swoich klocków możesz przyjść i u nas zbudować swój model na konkurs.

Konkurs - Ferie z klockami LEGO

1. Wykonaj model z klocków LEGO, nawiązujący do tematyki dowolnej książki (budynki, zwierzęta, pojazdy, przedmioty, itp.).

2. Zrób zdjęcie i wyślij je wraz z tytułem książki do biblioteki (biblioteka@opatowek.pl) najpóźniej do 10.02.2023 r. do godz. 23.59. Z nadesłanych prac powstanie wirtualna wystawa.
3. Najlepsze z prac wyróżnimy nagrodami. Premiowane będzie używanie różnych klocków a nie kierowanie się gotowymi instrukcjami producenta.
4. Wysłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą na jego publikacje. Prosimy o wysyłanie zdjęć przedstawiających wyłącznie prace konkursowe, bez wizerunku ich twórców.

Regulamin zajęć:
1. Organizatorem jest Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów ul. Kościelna 15, 62-860 Opatówek.
2. Ferie w bibliotece z klockami LEGO skierowane są do dzieci powyżej 7 lat (dzieci do lat 7 tylko pod opieką dorosłych).
3. Rodzice/opiekunowie są odpowiedzialni za bezpieczną drogę dziecka do biblioteki i z powrotem.
4. Podczas pobytu w bibliotece dzieci zobowiązują się zachowywać grzecznie i odpowiedzialnie.
5. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za zagubiony podczas zajęć sprzęt elektroniczny np. tel. komórkowy i inne wartościowe rzeczy uczestników. Zachęcamy, żeby dzieci nie zabierały ich ze sobą - jeśli nie ma takiej potrzeby.
Telefon kontaktowy do biblioteki: 510 456 021, 62 76 18 209