Spotkanie z Przemysławem Pawlakiem

18 października, 2021 (zaaktualizowano:20 października, 2021)

Zapraszamy na spotkanie z Przemysławem Pawlakiem, autorem książki "Henryk Kazimierowicz. Ksiądz z nienapisanej sztuki Witkacego".

Spotkanie odbędzie się 27 października 2021 r. o godz. 17.00 w naszej bibliotece.

Książka przedstawia postać proboszcza parafii w Tłokini Kościelnej w okresie międzywojennym, przyjaciela, powiernika i recenzenta twórczości Witkacego.
Podczas spotkania będzie można zakupić książkę.
Wstęp wolny!

Osoby uczestniczące w spotkaniu zobowiązane są do przestrzegania aktualnych przepisów sanitarnych, mających zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa wywołującego Covid -19
Organizator wydarzenia prosi o powstrzymanie się od udziału w spotkaniu osób z wyraźnymi objawami przeziębienia oraz osób objętych kwarantanną – w myśl obowiązujących restrykcji wobec osób łamiących zasady kwarantanny.