Szuka pięknego pisania

30 marca, 2023 (zaaktualizowano:1 kwietnia, 2023)

Wszystkich, którzy doceniają styl wokół siebie zapraszamy na zajęcia "Szuka pięknego pisania" pod kierunkiem Mateusza Halaka.
Zajęcia odbędą się w sobotę 15 kwietnia od godz. 11.00. Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy w naszej bibliotece, tel. 510 456 021. Udział bezpłatny.
Zajęcia zorganizowane we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną im. Adama Asnyka w Kaliszu.

Mateusz Halak, rocznik '89, z zamiłowania i wykształcenia historyk sztuki, konserwator zabytków, propagator kaligrafii, kolekcjoner piór wiecznych i maczanych, bibliotekarz w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu, rysownik, redaktor wielu periodyków i tygodników w Wielkopolsce. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szlify w studiach stylometrycznych zdobywał studiując także w Paryżu. Urodzony w Kaliszu, oddany pasji eksplorowania tożsamości i zgłębiania dziejów osad pogranicza kalisko-sieradzkiego. Bliski poglądom kosmopolitycznym.