Tajemnice III Rzeszy w gminie Opatówek

31 maja, 2024

Zapraszamy na spotkanie, które ukaże nieznane dotąd fakty funkcjonowania magazynów w Borowie oraz wizje przebudowy Opatówka przez nazistowskie Niemcy.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 18 czerwca 2024 r. o godz. 18.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Opatówku, ul. Kościelna 2.
Swoje odkrycia, oparte na badaniach w archiwach niemieckich, przedstawią DENAR Kalisz - Stowarzyszenie Poszukiwaczy Śladów Historii oraz Stowarzyszenie Regionalna Grupa Historyczna Schondorf.
Spotkanie pod honorowym patronatem Sebastiana Wardęckiego Burmistrza Gminy Opatówek.
Wstęp wolny!