Z kotem Fryderykiem rowerem przez Europę - spotkanie z podróżniczką Olą Mae

25 marca, 2024

Zapraszamy na spotkanie z podróżniczką Olą Mae, która w ciągu 13 miesięcy odwiedziła na rowerze 12 krajów Europy. W trakcie wyprawy dołączył do niej kot Fryderyk... Jej wyczyn zyskał Nagrodę Dziennikarzy oraz Publiczności - Kolosy 2021.
Jak przebiegała ta podróż i co z niej, oprócz kota przywiozła z sobą do domu... dowiecie się w naszej bibliotece.

Spotkanie odbędzie się w piątek 5 kwietnia 2024 r. o godz. 17.00 w naszej bibliotece
Wstęp wolny.

Wydarzenie realizowane dzięki Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu, Stowarzyszeniu "Twórcze Horyzony" oraz Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.