Zaraz będzie ciemno - spotkanie autorskie z Eweliną Kurzobrodzką-Pipią

17 czerwca, 2024

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Eweliną Kurzobrodzką-Pipią i promocję Jej książki "Zaraz będzie ciemno".
Spotkanie odbędzie się w naszej bibliotece w czwartek 27 czerwca 2024 r. o godz. 18.00.

Ewelina Kurzobrocka-Pipia, jest z wykształcenia archiwistką i historyczką wojskowości. Pochodzi z Trojanowa, ukończyła Szkołę Powiatową w Cieni Drugiej i w Opatówku. Była stałą bywalczynią naszej biblioteki, i jak twierdzi, to ukształtowało Jej gust literacki. Pracuje w Starostwie Powiatowym w Kaliszu.Pisze o sobie " matka, żona, opiekunka szalonego psa o imieniu Frida, artystyczna dusza, która nie znosi nudy i nic nie robienia. Pasję odnajduje w tworzeniu poezji, okolicznościowych kartek, obrazów, czy rzeźb z leśnych skarbów, przede wszystkim jednak w macierzyństwie. Inspiracje czerpie głównie z natury i starych, ludowych wierzeń. Zapalona biegaczka, miłośniczka zwierząt, podróży i górskich wędrówek. Uważa, że największą wartością w życiu są ludzie, których spotyka na swojej drodze, choćby tylko na chwilę".

Zaprezentuje swoją debiutancką książkę, której akcja dzieje się w naszych okolicach.
Chętni będą mogli zakupić książkę i uzyskać autograf.

Wstęp wolny.