Logo Biuletynu Informacji Publicznej biblioteka@opatowek.pl + 48 510 456 021

Bilet powrotny do biblioteki

21 lipca, 2021

W lutym 2021 r. ogłosiliśmy akcję skierowaną do dzieci z klas I-III ze szkół podstawowych w gminie Opatówek. Zadaniem uczestników było wypożyczenie w naszej bibliotece i przeczytanie 10 książek z różnych kategorii. Każdorazowy zwrot wypożyczonej książki, był potwierdzany „skasowaniem” specjalnego biletu.

Za skasowanie całego biletu dzieci otrzymywały dyplom z gratulacjami i zyskiwały szansę na zdobycie nagrody rzeczowej w losowaniu, które odbyło się po zakończeniu akcji.

W sumie do zabawy zaangażowało się aż 82 dzieci. Dwanaścioro szczęśliwców wylosowanych spośród wszystkich dzieci, które skasowały cały bilet: Marysia, Iga, Tymon, Krzyś, Kuba, Lena, Aleksander, Maja, Oliwia, Magda, Oliwia i Magda -  7 lipca 2021 r. otrzymały nagrody-niespodzianki. Gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w zabawie. Podziękowania i gratulacje kierujemy także do dorosłych: rodziców, dziadków, opiekunów
i nauczycieli - do wszystkich, którzy pomogli nam w promocji akcji i tych, którzy dbali o to, aby dzieci mogły odwiedzać bibliotekę.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityka dotycząca plików cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu