Logo Biuletynu Informacji Publicznej biblioteka@opatowek.pl + 48 510 456 021

Certyfikat "Najlepsze w Polsce"

24 listopada, 2023

Miło nam przekazać, że zespół naszej biblioteki otrzymał prestiżowy Certyfikat „Najlepsze w Polsce” - „The Best in Poland” za podejmowanie licznych inicjatyw w zakresie animacji kulturalnej dla różnych grup wiekowych w Konsumenckim Konkursie Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce"  - „The best in Poland" (dawniej „Dobre bo polskie”) Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Tym samym znaleźliśmy się wśród wyjątkowych ludzi nauki, kultury i biznesu...
Do konkursu nominowała nas Małgorzata Grupińska-Bis, dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Cieszymy się i dziękujemy za zauważenie naszej pracy.
Konkurs organizowany jest od 1992 r., patronat medialny sprawują: „Nasz Głos Poznański”, Radio POZNAŃ oraz TVP Poznań, a jego celem jest promocja i wyróżnienie najlepszych zdaniem konsumentów produktów i usług na rynku polskim. 
Certyfikat odebrała 23.11.2023 r. dyrektor Małgorzata Matysiak na XXXVI Gali Finałowej konkursu w Sali Lubrańskiego w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z rąk prof. dr hab. inż. Tomasza Łodygowskiego.
Więcej o Konkursie: http://www.najlepsze-w-polsce.pl/start
Fot. Arkadiusz Matysiak. Dziękujemy


Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityka dotycząca plików cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu