Logo Biuletynu Informacji Publicznej biblioteka@opatowek.pl + 48 510 456 021

Konkurs rysunkowy "Mała książka - wielki człowiek"

14 lutego, 2022

W piątkowe popołudnie 11 lutego 2022 r. podsumowaliśmy konkurs plastyczny skierowany do dzieci biorących udział w akcji czytelniczej „Mała książka – wielki człowiek”.

Spotkanie odbyło się w dwóch częściach. O godzinie 17.00 spotkały się dzieci 3, 4 i 5-letnie, a godzinę później odwiedziła nas grupa 6 i 7-latków.

Na konkurs wpłynęło 28 prac ilustrujących opowiadania z książeczki „Pierwsze czytanki dla…” stanowiącej część wyprawki czytelniczej przekazywanej uczestnikom akcji.

Komisja w składzie: Joanna Litwin - przewodnicząca, Agnieszka Grabowska, Joanna Łatkowska i Małgorzata Matysiak – członkinie, zadecydowały o przyznaniu w kategorii wiekowej dzieci 4  i 5 letnich: 1 nagrody dla Natalii i 3 wyróżnień dla Zosi, Krysi i Kasi oraz w kategorii wiekowej dzieci 6 i 7-letnich: 1 nagrody dla Adriana oraz 3 wyróżnień Laurze, Wojciechowi i Róży.

Wszystkie prace oddawały treści bajeczek i pokazywały dużą pasję twórczą. Postanowiliśmy więc wręczyć drobne upominki w postaci książek oraz dyplomy wszystkim dzieciom.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, wyróżnionym i wszystkim małym ilustratorom!

Składamy serdeczne podziękowania i gratulacje także rodzicom, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie do zabawy konkursowej.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityka dotycząca plików cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu