Muzyczna uczta na dziedzińcu naszej biblioteki

26 lipca, 2021

Koncert przy Cukierence, tak nazwane zostało wydarzenie, które mieliśmy przyjemność współtworzyć z Fundacją Inicjatywa dla Opatówka w piątek 23 lipca 2021 r.
Wydarzenie przyciągnęło ogromną liczbę słuchaczy, przed którymi wystąpili młodzi i utalentowani artyści w składzie: Małgorzata Piotrowska – sopran, Maciej Falkiewicz – baryton i Franciszek Musioł akompaniament.
Muzycy dali wspaniały pokaz umiejętności wokalnych i instrumentalnych, prezentując motywy muzyczne ze znanych oper, operetek i musicali.
Warto dodać, że piątkowy koncert był pierwszym tego rodzaju wydarzeniem na naszym dziedzińcu i od razu spotkał się z bardzo życzliwym odbiorem.
Dziękujemy Fundacji Inicjatywa dla Opatówka za bardzo udaną współpracę, która zaowocowała tak pięknym wydarzeniem.