Logo Biuletynu Informacji Publicznej biblioteka@opatowek.pl + 48 510 456 021

Odwiedziny przedszkolaków spoza Opatówka

29 października, 2021

Specjalna wizyta przedszkolaków - 12 października - średniaki i starszaki z Przedszkola Publicznego nr 20 w Winiarach odwiedziły nas specjalnym żółto-niebieskim autobusem.

Zwiedziły bibliotekę, obejrzały najpiękniejsze książki dla dzieciaków, pobawiły się w kolory, posłuchały fragmentów przeczytanej głośno opowieści oraz zostawiły swoje odciski paluszków na "wizytówkach" swoich grup.

 

Kolejni goście zawitali do nas z Chełmc
W czwartek, 22 października przed południem, przyjechały przedszkolaki z grupy Biedronek z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Chełmcach.

Większość z nich była w naszej bibliotece po raz pierwszy, porozmawialiśmy więc, o tym do czego służą biblioteki, co można tu robić i gdzie znaleźć najciekawsze książki. Biedronki wspólnie się też pobawiły. Na koniec obiecały, że przyjadą jeszcze do nas ze swoimi mamami, tatusiami lub dziadkami po książki, a na pamiątkę zostawiły nam biedronkową wizytówkę swojej grupy z kolorowymi odciskami swoich paluszków.

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityka dotycząca plików cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu