Wakacje w bibliotece - 29 lipca Światowy Dzień Tygrysa

30 lipca, 2021 (zaaktualizowano:31 lipca, 2021)

Nasza biblioteka już po raz kolejny zorganizowała wakacyjne zajęcia dla najmłodszych czytelników. Były one przeznaczone dla dzieci w wieku 8 -11 lat i odbyły się 29 lipca w godzinach 11.30 - 14.00.

Dzieciaki poznały sporo ciekawostek o zwierzakach dzikich i domowych (czy wiedzieliście, że ryby latające mogą przelecieć nad powierzchnią wody do 200 m, karaluchy - żyć bez głowy, a tygrysy to jedyne koty, które lubią się kąpać?). Bawiły się też w dżungle, wspólnie robiły rekordowo długiego węża i wreszcie budowały z klocków Lego.

Dzieci miały okazję twórczo spędzić wolny czas, poszerzyć swoją wiedzę o zwierzętach i umiejętności plastyczne, a przy tym dobrze się bawić.
Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie.